SRL ALCION-PRIM
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
5516
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL ALCION-PRIM?
SRL ALCION-PRIM (IDNO: 1002601002745) este înregistrată la adresa: MD-6814, rl. Ialoveni, s. Dănceni.
Cine conduce SRL ALCION-PRIM?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL ALCION-PRIM este asigurată de: CIUMACU EUGENIU (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL ALCION-PRIM?
Compania SRL ALCION-PRIM are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 51100 - Comerţul cu ridicata pe bază de tarife sau contracte; 1100 - Cultura vegetală; 1200 - Creşterea animalelor; 51200 - Comerţul cu ridicata al produselor agricole brute şi animalelor vii; 52620 - Comerţul cu amănuntul în standuri şi pieţe.
Este SRL ALCION-PRIM o companie activă?
Da, SRL ALCION-PRIM (IDNO: 1002601002745) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026