SRL DINOCTA
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Activități licențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
110
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL DINOCTA?
SRL DINOCTA (IDNO: 1003600032162) este înregistrată la adresa: MD-2060, CHIȘINĂU BOTANICA, mun. Chișinău, Dacia bd., 49, ap.(of.) 10.
Cine conduce SRL DINOCTA?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL DINOCTA este asigurată de: VATAMAN ALEXANDRU (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL DINOCTA?
Compania SRL DINOCTA are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 51900 - Alte tipuri de comerţ cu ridicata; 26610 - Fabricarea elementelor din beton pentru utilizare în construcţii; 28113 - Fabricarea de construcţii şi prefabricate din aluminiu şi aliaje de aluminiu pentru construcţii; 74110 - Activităţi juridice; 1133 - Cultura strugurilor.
Este SRL DINOCTA o companie activă?
Da, SRL DINOCTA (IDNO: 1003600032162) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026