SRL ISADORA
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
120
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL ISADORA?
SRL ISADORA (IDNO: 1003600099547) este înregistrată la adresa: MD-2071, CHIȘINĂU BUIUCANI, mun. Chișinău, Alba-Iulia, 202.
Cine conduce SRL ISADORA?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL ISADORA este asigurată de: MACAROVA NATALIA (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL ISADORA?
Compania SRL ISADORA are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 51220 - Comerţul cu ridicata al florilor şi plantelor; 51900 - Alte tipuri de comerţ cu ridicata; 52200 - Comerţul cu amănuntul al produselor alimentare în magazine specializate; 55200 - Campinguri şi alte posibilităţi de cazare de scurtă durată; 72600 - Alte activităţi legate de tehnica de calcul.
Este SRL ISADORA o companie activă?
Da, SRL ISADORA (IDNO: 1003600099547) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026