SRL AIUDIN-SERVICE
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Activități licențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
5324
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL AIUDIN-SERVICE?
SRL AIUDIN-SERVICE (IDNO: 1003605005914) este înregistrată la adresa: MD-3420, rl. Hîncești, s. Cărpineni, Luceafărul, 62.
Cine conduce SRL AIUDIN-SERVICE?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL AIUDIN-SERVICE este asigurată de: ARNAUT IURIE (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL AIUDIN-SERVICE?
Compania SRL AIUDIN-SERVICE are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 15410 - Fabricarea uleiurilor şi grăsimilor brute; 52110 - Comerţul cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vînzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi produse din tutun; 52250 - Comerţul cu amănuntul al băuturilor alcoolice şi altor băuturi; 52260 - Comerţul cu amănuntul al produselor din tutun; 75250 - Activităţi ale unităţilor de pompieri.
Este SRL AIUDIN-SERVICE o companie activă?
Da, SRL AIUDIN-SERVICE (IDNO: 1003605005914) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026