SRL Societatea Comercială SANDROLOGIC GRUP
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
131
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL Societatea Comercială SANDROLOGIC GRUP?
SRL Societatea Comercială SANDROLOGIC GRUP (IDNO: 1006600011728) este înregistrată la adresa: MD-2019, mun. Chișinău, or. Codru, Olimpică, 13.
Cine conduce SRL Societatea Comercială SANDROLOGIC GRUP?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL Societatea Comercială SANDROLOGIC GRUP este asigurată de: ȚAKOVSKI SERGHEI (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL Societatea Comercială SANDROLOGIC GRUP?
Compania SRL Societatea Comercială SANDROLOGIC GRUP are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 30020 - Fabricarea calculatoarelor şi altor echipamente electronice pentru prelucrarea informaţiei; 33309 - Repararea echipamentului de control; 72400 - Activităţi legate de băncile de date; 72100 - Consultaţii în domeniul sistemelor de calcul; 72500 - Întreţinerea şi repararea maşinilor de birou şi a tehnicii de calcul.
Este SRL Societatea Comercială SANDROLOGIC GRUP o companie activă?
Da, SRL Societatea Comercială SANDROLOGIC GRUP (IDNO: 1006600011728) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026