II BOȘCĂNEANU ZINAIDA
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Activități licențiate
Informații rapide
Forma juridică
II
Status
Activ
Cod CUATM
120
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată II BOȘCĂNEANU ZINAIDA?
II BOȘCĂNEANU ZINAIDA (IDNO: 1006600040171) este înregistrată la adresa: MD-2008, CHIȘINĂU BUIUCANI, mun. Chișinău, Schitului, 19/A.
Cine conduce II BOȘCĂNEANU ZINAIDA?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei II BOȘCĂNEANU ZINAIDA este asigurată de: BOȘCĂNEANU ZINAIDA (Administrator).
Ce activități desfășoară II BOȘCĂNEANU ZINAIDA?
Compania II BOȘCĂNEANU ZINAIDA are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 55500 - Cantine şi desfacerea alimentelor gata; 55400 - Baruri; 55300 - Restaurante; 15130 - Produse din carne, carne de pasăre şi de iepure; 15890 - Fabricarea altor produse alimentare, neincluse în alte categorii.
Este II BOȘCĂNEANU ZINAIDA o companie activă?
Da, II BOȘCĂNEANU ZINAIDA (IDNO: 1006600040171) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026