II PLACINTA VASILE
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
II
Status
Activ
Cod CUATM
1427
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată II PLACINTA VASILE?
II PLACINTA VASILE (IDNO: 1006604001323) este înregistrată la adresa: MD-4725, rl. Briceni, s. Beleavinți.
Cine conduce II PLACINTA VASILE?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei II PLACINTA VASILE este asigurată de: PLACINTA VASILE (Administrator).
Ce activități desfășoară II PLACINTA VASILE?
Compania II PLACINTA VASILE are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 15610 - Fabricarea produselor de morărit; 52110 - Comerţul cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vînzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi produse din tutun; 15400 - Fabricarea uleiurilor şi grăsimilor vegetale şi animale; 72600 - Alte activităţi legate de tehnica de calcul; 52639 - Alte tipuri de comerţ cu amănuntul neefectuat prin magazine.
Este II PLACINTA VASILE o companie activă?
Da, II PLACINTA VASILE (IDNO: 1006604001323) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026