II UȘURELU ION
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
II
Status
Activ
Cod CUATM
9236
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată II UȘURELU ION?
II UȘURELU ION (IDNO: 1006609004994) este înregistrată la adresa: MD-3626, rl. Ungheni, s. Florițoaia Veche.
Cine conduce II UȘURELU ION?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei II UȘURELU ION este asigurată de: UȘURELU ION (Administrator).
Ce activități desfășoară II UȘURELU ION?
Compania II UȘURELU ION are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 52110 - Comerţul cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vînzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi produse din tutun; 52240 - Comerţul cu amănuntul al pîinii, produselor de patiserie şi de cofetărie; 52271 - Comerţul cu amănuntul al laptelui şi produselor lactate, ouălor, grăsimilor şi uleiurilor alimentare; 52229 - Alte tipuri de comerţ cu amănuntul al cărnii şi altor produse din carne; 52230 - Comerţul cu amănuntul al peştelui, crustaceelor şi moluştelor.
Este II UȘURELU ION o companie activă?
Da, II UȘURELU ION (IDNO: 1006609004994) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026