II MELNIC ELENA
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
II
Status
Inactiv
Cod CUATM
300
Lichidată
2 iulie 2024
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată II MELNIC ELENA?
II MELNIC ELENA (IDNO: 1007602010526) este înregistrată la adresa: MD-3100, BĂLȚI, mun. Bălți, Suceava, 16, ap.(of.) 40.
Cine conduce II MELNIC ELENA?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei II MELNIC ELENA este asigurată de: MELNIC ELENA (Administrator).
Ce activități desfășoară II MELNIC ELENA?
Compania II MELNIC ELENA are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 52620 - Comerţul cu amănuntul în standuri şi pieţe; 52420 - Comerţul cu amănuntul al îmbrăcămintei; 52430 - Comerţul cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele; 9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare; 4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie, în magazine specializate.
Este II MELNIC ELENA o companie activă?
II MELNIC ELENA (IDNO: 1007602010526) este o companie inactivă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026