SRL CULANDOR-PRIM
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Activități licențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
120
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL CULANDOR-PRIM?
SRL CULANDOR-PRIM (IDNO: 1008600009624) este înregistrată la adresa: MD-2008, CHIȘINĂU BUIUCANI, mun. Chișinău, Ioana Radu, 23.
Cine conduce SRL CULANDOR-PRIM?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL CULANDOR-PRIM este asigurată de: CULINICI DMITRI (Lichidator), CULINICI NADEJDA (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL CULANDOR-PRIM?
Compania SRL CULANDOR-PRIM are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 51300 - Comerţul cu ridicata al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun; 51530 - Comerţul cu ridicata al materialelor lemnoase, al materialelor de construcţie şi echipamentului sanitar; 70310 - Activităţi ale agenţiilor imobiliare; 70120 - Cumpărarea şi vînzarea de bunuri imobiliare proprii; 70200 - Închirierea bunurilor imobiliare proprii.
Este SRL CULANDOR-PRIM o companie activă?
Da, SRL CULANDOR-PRIM (IDNO: 1008600009624) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026