SRL IMOBIL-ARTEMIDA
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Activități licențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
130
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL IMOBIL-ARTEMIDA?
SRL IMOBIL-ARTEMIDA (IDNO: 1009600014177) este înregistrată la adresa: MD-2012, CHIȘINĂU CENTRU, mun. Chișinău, Micle Veronica, 10/a.
Cine conduce SRL IMOBIL-ARTEMIDA?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL IMOBIL-ARTEMIDA este asigurată de: TUDOS VASILE (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL IMOBIL-ARTEMIDA?
Compania SRL IMOBIL-ARTEMIDA are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 45211 - Construcţii generale de clădiri; 70120 - Cumpărarea şi vînzarea de bunuri imobiliare proprii; 70310 - Activităţi ale agenţiilor imobiliare; 70200 - Închirierea bunurilor imobiliare proprii; 70110 - Activităţi de pregătire către vînzare a bunurilor imobiliare.
Este SRL IMOBIL-ARTEMIDA o companie activă?
Da, SRL IMOBIL-ARTEMIDA (IDNO: 1009600014177) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026