SRL PASPRIM CONSULTING
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Activități licențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Inactiv
Cod CUATM
150
Lichidată
10 septembrie 2012
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL PASPRIM CONSULTING?
SRL PASPRIM CONSULTING (IDNO: 1009600022381) este înregistrată la adresa: MD-2059, CHIȘINĂU RÎȘCANI, mun. Chișinău, Petricani, 88/2, ap.(of.) 19.
Cine conduce SRL PASPRIM CONSULTING?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL PASPRIM CONSULTING este asigurată de: NEGARĂ VALERIU (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL PASPRIM CONSULTING?
Compania SRL PASPRIM CONSULTING are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 74110 - Activităţi juridice; 74850 - Activităţi de secretariat şi traducere; 63239 - Alte activităţi anexe transporturilor de călători şi de mărfuri; 20 - Activitatea legată de plasarea în cîmpul muncii a cetăţenilor în ţară şi (sau) străinătate; 72 - Transportul auto de călători în folos public; transportul auto internaţional de mărfuri.
Este SRL PASPRIM CONSULTING o companie activă?
SRL PASPRIM CONSULTING (IDNO: 1009600022381) este o companie inactivă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026