II PANASIUC I.N
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
II
Status
Activ
Cod CUATM
300
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată II PANASIUC I.N?
II PANASIUC I.N (IDNO: 1013602003965) este înregistrată la adresa: MD-3100, BĂLȚI, mun. Bălți, Mihai Eminescu, 11, ap.(of.) 4.
Cine conduce II PANASIUC I.N?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei II PANASIUC I.N este asigurată de: PANASIUC IGOR (Administrator).
Ce activități desfășoară II PANASIUC I.N?
Compania II PANASIUC I.N are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 17220 - Producţia de ţesături din lînă cardată; 51100 - Comerţul cu ridicata pe bază de tarife sau contracte; 52110 - Comerţul cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vînzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi produse din tutun; 52489 - Alte tipuri de comerţ cu amănuntul în magazine specializate; 52420 - Comerţul cu amănuntul al îmbrăcămintei.
Este II PANASIUC I.N o companie activă?
Da, II PANASIUC I.N (IDNO: 1013602003965) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026