II Întreprinzător Individual CUCU VASILE
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
II
Status
Activ
Cod CUATM
6452
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată II Întreprinzător Individual CUCU VASILE?
II Întreprinzător Individual CUCU VASILE (IDNO: 1013606001671) este înregistrată la adresa: MD-3540, rl. Orhei, s. Pelivan.
Cine conduce II Întreprinzător Individual CUCU VASILE?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei II Întreprinzător Individual CUCU VASILE este asigurată de: CUCU VASILE (Administrator).
Ce activități desfășoară II Întreprinzător Individual CUCU VASILE?
Compania II Întreprinzător Individual CUCU VASILE are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 52250 - Comerţul cu amănuntul al băuturilor alcoolice şi altor băuturi; 52271 - Comerţul cu amănuntul al laptelui şi produselor lactate, ouălor, grăsimilor şi uleiurilor alimentare; 52240 - Comerţul cu amănuntul al pîinii, produselor de patiserie şi de cofetărie; 52470 - Comerţul cu amănuntul al cărţilor, ziarelor şi rechizitelor de birou; 52420 - Comerţul cu amănuntul al îmbrăcămintei.
Este II Întreprinzător Individual CUCU VASILE o companie activă?
Da, II Întreprinzător Individual CUCU VASILE (IDNO: 1013606001671) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026