SRL SCULPTORUL
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
7817
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL SCULPTORUL?
SRL SCULPTORUL (IDNO: 1016607000764) este înregistrată la adresa: MD-3016, rl. Soroca, s. Cosăuți.
Cine conduce SRL SCULPTORUL?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL SCULPTORUL este asigurată de: COJOCARU DIANA (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL SCULPTORUL?
Compania SRL SCULPTORUL are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 2370 - Tăierea, fasonarea şi finisarea pietrei; 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse.
Este SRL SCULPTORUL o companie activă?
Da, SRL SCULPTORUL (IDNO: 1016607000764) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026