SRL UNIC DESIGN
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
131
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL UNIC DESIGN?
SRL UNIC DESIGN (IDNO: 1017600039023) este înregistrată la adresa: MD-2011, mun. Chișinău, or. Codru, Ion Creangă, 24.
Cine conduce SRL UNIC DESIGN?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL UNIC DESIGN este asigurată de: GUȚU SERGIU (Lichidator), GUZUN DENIS (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL UNIC DESIGN?
Compania SRL UNIC DESIGN are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat; 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse; 113 - Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculilor; 121 - Cultivarea strugurilor; 124 - Cultivarea fructelor seminţoase şi sîmburoase.
Este SRL UNIC DESIGN o companie activă?
Da, SRL UNIC DESIGN (IDNO: 1017600039023) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026