SRL LEȘAN
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
110
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL LEȘAN?
SRL LEȘAN (IDNO: 1018600025331) este înregistrată la adresa: MD-2072, CHIȘINĂU BOTANICA, mun. Chișinău, Aeroport, 8, ap.(of.) 47.
Cine conduce SRL LEȘAN?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL LEȘAN este asigurată de: LEȘAN EUGENIU (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL LEȘAN?
Compania SRL LEȘAN are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 50100 - Comerţul cu autovehicule; 52100 - Comerţul cu amănuntul în magazine nespecializate.
Este SRL LEȘAN o companie activă?
Da, SRL LEȘAN (IDNO: 1018600025331) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026