SRL BANQUET HALL SOFIA
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
5523
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL BANQUET HALL SOFIA?
SRL BANQUET HALL SOFIA (IDNO: 1018600048459) este înregistrată la adresa: MD-6820, rl. Ialoveni, s. Molești.
Cine conduce SRL BANQUET HALL SOFIA?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL BANQUET HALL SOFIA este asigurată de: CAZACU IVAN (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL BANQUET HALL SOFIA?
Compania SRL BANQUET HALL SOFIA are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 5610 - Restaurante; 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor; 5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente; 4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vînzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun; 5510 - Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare.
Este SRL BANQUET HALL SOFIA o companie activă?
Da, SRL BANQUET HALL SOFIA (IDNO: 1018600048459) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026