SRL REPAIR-TRUCK
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
300
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL REPAIR-TRUCK?
SRL REPAIR-TRUCK (IDNO: 1018602006422) este înregistrată la adresa: MD-3100, BĂLȚI, mun. Bălți, Nicolae Iorga, 11/A, ap.(of.) 18.
Cine conduce SRL REPAIR-TRUCK?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL REPAIR-TRUCK este asigurată de: BOTNARI VITALIE (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL REPAIR-TRUCK?
Compania SRL REPAIR-TRUCK are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor; 4531 - Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule; 4519 - Comerţ cu alte autovehicule; 4532 - Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule; 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri.
Este SRL REPAIR-TRUCK o companie activă?
Da, SRL REPAIR-TRUCK (IDNO: 1018602006422) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026