SRL NAVI-ESTETIC
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
9601
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL NAVI-ESTETIC?
SRL NAVI-ESTETIC (IDNO: 1018611000882) este înregistrată la adresa: MD-3801, Uta Găgăuzia, mun. Comrat, Dubinin, 16, ap.(of.) 21.
Cine conduce SRL NAVI-ESTETIC?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL NAVI-ESTETIC este asigurată de: AVRAMOV ANDREI (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL NAVI-ESTETIC?
Compania SRL NAVI-ESTETIC are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vînzare predominantă de produse nealimentare; 4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun; 1071 - Fabricarea pîinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie; 1073 - Fabricarea macaroanelor, tăiţeilor, cuş-cuş-ului şi a altor produse făinoase similare; 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.
Este SRL NAVI-ESTETIC o companie activă?
Da, SRL NAVI-ESTETIC (IDNO: 1018611000882) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026