SRL SOLUȚII 360
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Adresa
MD-2051, CHIȘINĂU BUIUCANI, mun. Chișinău, Ion Creangă, 63, ap.(of.) 107
Deschide în Google MapsConducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
120
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL SOLUȚII 360?
SRL SOLUȚII 360 (IDNO: 1020600041938) este înregistrată la adresa: MD-2051, CHIȘINĂU BUIUCANI, mun. Chișinău, Ion Creangă, 63, ap.(of.) 107.
Cine conduce SRL SOLUȚII 360?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL SOLUȚII 360 este asigurată de: TABURCEANU TUDOR (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL SOLUȚII 360?
Compania SRL SOLUȚII 360 are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 9511 - Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice; 9512 - Repararea echipamentelor de comunicaţii; 4643 - Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor; 4651 - Comerţ cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice şi software-lui; 6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei.
Este SRL SOLUȚII 360 o companie activă?
Da, SRL SOLUȚII 360 (IDNO: 1020600041938) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026