SRL GRIFF CLUB
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Adresa
MD-2002, CHIȘINĂU BOTANICA, mun. Chișinău, Decebal bd., 6/2, ap.(of.) 77
Deschide în Google MapsConducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
110
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL GRIFF CLUB?
SRL GRIFF CLUB (IDNO: 1022600023967) este înregistrată la adresa: MD-2002, CHIȘINĂU BOTANICA, mun. Chișinău, Decebal bd., 6/2, ap.(of.) 77.
Cine conduce SRL GRIFF CLUB?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL GRIFF CLUB este asigurată de: IFTODII OLGA (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL GRIFF CLUB?
Compania SRL GRIFF CLUB are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 5610 - Restaurante; 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor; 5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente; 5629 - Alte activităţi de alimentaţie; 4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.
Este SRL GRIFF CLUB o companie activă?
Da, SRL GRIFF CLUB (IDNO: 1022600023967) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026