SRL NIUSHSTARCO
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
6453
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL NIUSHSTARCO?
SRL NIUSHSTARCO (IDNO: 1022606000553) este înregistrată la adresa: MD-3541, rl. Orhei, s. Peresecina.
Cine conduce SRL NIUSHSTARCO?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL NIUSHSTARCO este asigurată de: HÎNCU TATIANA (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL NIUSHSTARCO?
Compania SRL NIUSHSTARCO are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor; 4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet; 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse; 5819 - Alte activităţi de editare; 7312 - Servicii de reprezentare media.
Este SRL NIUSHSTARCO o companie activă?
Da, SRL NIUSHSTARCO (IDNO: 1022606000553) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026