SRL GLOBAL DSL GROUP
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
5501
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL GLOBAL DSL GROUP?
SRL GLOBAL DSL GROUP (IDNO: 1023600067265) este înregistrată la adresa: MD-6801, IALOVENI, or. Ialoveni, Nicolae Testemițeanu, 7.
Cine conduce SRL GLOBAL DSL GROUP?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL GLOBAL DSL GROUP este asigurată de: AFTENI GHEORGHE (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL GLOBAL DSL GROUP?
Compania SRL GLOBAL DSL GROUP are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor; 4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone); 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor; 4532 - Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule; 4617 - Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, inclusiv băuturi, şi tutun.
Este SRL GLOBAL DSL GROUP o companie activă?
Da, SRL GLOBAL DSL GROUP (IDNO: 1023600067265) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026