SRL PRIME INVEST IMOBIL
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
110
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL PRIME INVEST IMOBIL?
SRL PRIME INVEST IMOBIL (IDNO: 1026600006229) este înregistrată la adresa: MD-2002, CHIŞINĂU, BOTANICA CHIŞINĂU, str. CĂUŞENI, 3, ap.(of.) 5.
Cine conduce SRL PRIME INVEST IMOBIL?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL PRIME INVEST IMOBIL este asigurată de: OLARU CONSTANTIN (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL PRIME INVEST IMOBIL?
Compania SRL PRIME INVEST IMOBIL are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 6810 - Cumpărarea şi vînzarea de bunuri imobiliare proprii; 6820 - Închirierea şi exploatarea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate; 6831 - Activităţi ale agenţiilor imobiliare; 6832 - Administrarea imobilelor pe bază de tarife sau contract.
Este SRL PRIME INVEST IMOBIL o companie activă?
Da, SRL PRIME INVEST IMOBIL (IDNO: 1026600006229) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026